"Zagrożenia żywieniowe i dieta w obecnych czasach" - dr Jolanta Nalewaj-Nowak
"Zagrożenia żywieniowe i dieta w obecnych czasach" - dr Jolanta Nalewaj-Nowak
Odsłon: 45880 | Ocena: 293 | Czas: m s |


Szukaj
Dyskusja:


"Zagrożenia żywieniowe i dieta w obecnych czasach" - dr Jolanta Nalewaj-Nowak Jak zawsze :)
Patrząc na sens wykładu a nie poprawne wysławianie można „wyciągnąć „ dużo sensownych informacji. Polecam holistyczne podejscie
Przykład z myciem samochodu sokiem pomidorowym jest tak debilny...
Co za bełkot...
Jak to latwo kogos krytykowac! Moze sami wystapcie, przekazcie swoja wiedze, ocenimy jaki pokaz bedzie.
Duzy i bardzo pozyteczny zasob wiedzy.
po raz "czeci" .. zachęcam " na paczenie na stronę", "poczebowaliśmy" ... :( nie dam rady słuchać ..
Jeśli kogoś boli głowa to pierwszą czynnością jest zmierzenie ciśnienia tętniczenia krwi.
Po 42-minucie aż wstałem z łóżka żeby się napić wody. Niestety z plastikowej butelki.
Kto ją tu wposcil... Witamina C wzmacnia odporność, leczy raka? Od kiedy? Te teorie bardziej pasują do znachora Zieby niż na uniwersytet.
Biedna.
:( cudowne chińskie zdobycze, mam alergię na wiele tych cudów .. Nie zawsze to co chińczykom służy jest dobre dla nas.
Ci doktorzy co to za jedni . Odebrać tytuły i do roboty . SWPS dowiedziałem się przed chwilą - 1 uniwersytet prywatny ? Przeczytaj same tematy ,,,,wykładów,,,,, tego SWPS . Zgroza . Całkiem jak w głupawym ,,telewizorku,, . Nie wiem co tam robi Pan Profesor Vetulani ????
Niestety nie da sie sluchac wykladu z powodu licznych bledow jezykowych, stylistycznych i merytorycznych pani prowadzacej. Przepraszam za porownanie, ale ucho i mozg wiednie.
Bakterie są potrzebne do pozyskiwania niektorych wutamin- zgadzam sie, ale CUKRY? jak bakterie rozkładają nam cukry mamy przecież gazy i wzdęcia! Znają ten problem osoby nietolerujące laktozy (laktoza to też cukier). Do rozkładania cukrów mamy swoje enzymy, a gdy ich mamy za mało, to mogą być problemy. Radziłabym odnowić podstawową wiedze przed kolejnymi wypowiedziami publicznymi
Idealny przykład aktywykładu. Nic nie trzyma się kupy. Koleżanka która w tym roku skończyła dietetykę śmiała się w głos słuchając tych dziwnych teorii. Idealna rozrywka na wieczór, lepsze niż kabaret.
ja przepraszam że się tak czepię...ale co ma robak w czereśni do zarobaczenia organizmu? Robak w owocu to nie glista ludzka/owsik/tasiemiec itp........ pomijam inne dziwne błędy merytoryczne jak i stylistyczne. Dużo ma Pani racji.
Barszo ciekawe ,bezcenne wiadomosci.Dziekuje!
O jeja, co za bzdura o tym soku z buraka i nieszczelności jelit!
Z wielką chęcią słucham ciekawych wykładów udostępnianych na Państwa kanale, ale niestety brak logiki, prawidłowej składni i chaos wypowiedzi Pani doktor wbiły mnie w fotel (niesmak połączony z rozczarowaniem). Tak bardzo ważny dziś temat został przekazany w taki sposób, że nic z niego nie wyniosłam. Szkoda. Mam nadzieję, że uda się Państwu zorganizować wykład o podobnej tematyce, przeprowadzony przez specjalistę wprawnie operującego językiem polskim.
Jak dla mnie zbyt potoczny styl wypowiedzi, ale treść po części to wynagradza z przymrużeniem ucha ;)